Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı

10
9987

bungee-jumping-guney-afrika

Güney Afrika seyahatimin en heyecanlı deneyimlerinden biri dünyanın en yüksek köprü atlayışı noktası olan Bloukrans Köprüsünden bungee jumping atlayışı idi. Hayatımdaki ilk bungee atlayışını en yüksekten yapmak çılgın bir fikirmiş, onu da anladım 🙂

Birkaç yıl öncesine kadar yükseklik korkusu olan ben, 216 metre yüksekten aşağıya atladım. Gerçekten çok ama çok korktuğumu itiraf etmeliyim, zaten videomu izleyince tepkilerimden anlayacaksınız.

“Atlarken neler hissettin?” en fazla sorulan soru. İpi hissedene kadar intihardan hiç farkı yok. 216 metre yüksekten aşağıya serbest düşüş gibi kendinizi aşağıya atıyorsunuz. İpi hissettikten sonra bir rahatlama geldi bana, o ana kadar gözümü bile açmadım 🙂 Tekrar yapar mıyım, evet. Diper taraftan hayatım boyunca yaptığım en çılgınca şeydi bu.

Kendi sınırlarımı zorlamak açısından benim için çok geliştirici bir deneyimdi.

Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı Videom

10 YORUMLAR

  1. Dogayi, yuruyusu, cadir kampini, yeni yerler gormeyi ve adrenalini seviyorum, yamac parasutu, tuple dalis vs gibi seyleri yaptim, hedefimde bungee jumping var yukseklik korkum olmasina ragmen. izlerken bile icim bir tuhaf oldu, yasamak nasil olur kim bilir?
    BU yaziyi okuduktan sonra bu tecrubeyi guney afrikada yasamaliyim dedim kendime, esim de destek oldu bu fikrime, ne zaman olur bilemiyorum ama hedefim orada bungee jumping yapmak.
    Paylasiminiz icin cok tesekkurler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here