Gizlilik Politikası

Öncelikle CokOkuyanCokGezen.com’a hoş geldiniz! Umarım aradığınız bilgi ve içeriğe ulaşmış ve memnun kalmışsınızdır.

Gizlilik Politikası

Bu sayfa CokOkuyanCokGezen.com sitesinden faydalanan tüm tarafların yasal haklarının koruma altına alındığından emin olmak ve haklarını belirlemek için hazırlanmıştır. cokokuyancokgezen.com sitesini ziyaret etmeniz sırasında elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı bu ‘Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Blogumu ziyaret ederek bu ‘Gizlilik Politikası‘nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Çok Okuyan Çok Gezen Hakkında

cokokuyancokgezen.com’un yasal sahibi Sevil Mert Uzun olup site üzerinde her tür kullanım ve değişiklik yetkisi kendisine aittir.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla ve iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitenin yasal sahibi tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Sitenin yasal sahibi hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun sitenin yasal sahibi ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm eserler site sahibine ait olup, kaynak gösterilmeden ve yazılı izin alınmadan herhangi bir şekilde kopyalanmaları, kullanılmaları, çoğaltılmaları, basılmaları, ticari veya ticari olmayan faaliyetlere konu olmaları yasaktır.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Site sahibinin tüm hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.

CokOkuyanCokgezen.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi [email protected] adresinden bana ulaştırabilirsiniz.