Türkiye’de seyahatin nabzını tutan Uzakrota.com her yıl seyahatin “en”lerini seçiyor. Artık geleneksel hale gelen Uzakrota Seyahat Ödülleri adı altında yılın seyahatle ilgili en iyi 10’unu yayınlıyor ve yılın en iyi seyahat blogları listesini açıklıyor.

Uzakrota 2015’in En İyi Seyahat Bloglarını Seçti!

Turizm sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan jüri bu yıl En İyi Seyahat Blogları kategorisinde Çok Okuyan Çok Gezen’i Türkiye’nin en iyi 2. seyahat blogu olarak seçmiş. Haberi alınca çok sevindim, sizlerle de paylaşmak istedim.

Uzakrota seyahat ödülleri listesine ulaşmak için tıklayın.

Yılın En İyi Seyahat Blogları

Listede çok sevdiğim arkadaşlarımın harika seyahat blogları da yer alıyor. Aşağıda Uzakrota’nın seçtiği yılın en iyi seyahat bloglarının listesi yer alıyor.

  1. I Can Travel
  2. Çok Okuyan Çok Gezen
  3. Yolculuk Terapisi
  4. Oi The Blog
  5. Gezip Gördüm
  6. Çelebi Alper
  7. Gümüş Pusula
  8. Yolda Olmak
  9. Keşfetsene
  10. Rüzgarın İzinde

Uzakrota “en” leri yayınlamaya başladığından bu yana bana her yıl Türkiye’nin en iyi 10 blogu arasında yer veriyor. Her yıl yüzlerce yeni blogun açıldığı bir ortamda her yıl bu listede yer almak çok gurur verici. Uzakrota ekibine ve jüriye seçimlerinden dolayı teşekkürler! Beni izlemeye devam edin 🙂

Yolda kalın!

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

13 Yorumlar

Yorumunuzu Yazın