Uzun zamandır yurt dışına çıkamadık, yabancı diyarlara gitme hasretimiz her geçen gün artarken Türk Hava Yolları yurt dışı %40 indirim kampanyası ile bizi baştan çıkarıyor. Yeni yerler keşfetmeyi, daha önce gittiğimiz yerleri tekrar görmeyi, yeni tatlar, yeni kültürler tanımayı hepimiz çok özledik. THY’nin %40 indirim kampanyası bu özlemimize ilaç olabilir. 

Türk Hava Yolları Yurt Dışı %40 İndirim Kampanyası
Türk Hava Yolları Yurt Dışı %40 İndirim Kampanyası

Kampanya Hangi Tarihler için Geçerli? 

%40 indirim kampanyası için Türk Hava Yolları’nın uzun zamandır yaptığı en iyi kampanya desem yalan olmaz. Hem geçerlilik süresi hem kampanyanın geçerli olduğu uçuş noktalarının fazlalığı hem de indirim oranı açısından çok cazip bir teklif. 

Kampanya, 13-15 Ocak 2021 tarihleri arasında yurt dışı uçuşları için satın alınacak olan biletler için geçerli. Yani biletleme dönemi 13-15 Ocak 2021 olmalı. Bu nedenle eğer bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız hızlı karar vermeli, elinizi çabuk tutmalısınız. 

İndirimli biletlerin geçerli olduğu seyahat tarihleri 1 Nisan-31 Aralık 2021 arası. Kampanyanın en büyük artısı, korona aşısının etkisini göstermeye başlayıp seyahat yasaklarının kalkmış olmasını beklediğimiz yaz-sonbahar dönemini de kapsayan geniş bir zaman aralığını kapsıyor olması. Şimdiden uygun fiyata alacağınız biletler o zaman çok daha değerli olacak. 

Bu kampanyanın bir güzelliği ise ücretsiz değişiklik hakkı sunuyor olması. 31 Aralık 2021 tarihine kadar bileti kullanabilir ve Türk Hava Yolları esnek seyahat uygulaması ile kolayca değişim yapabilirsiniz. Herhangi bir sebepten ötürü biletinizi iptal veya iade etmek isterseniz hangi sınıftan bilet aldıysanız o sınıfın kuralları geçerli olacak. 

Türk Hava Yolları Yurt Dışı %40 İndirim Kampanyası ile Nerelere Gidilebilir?

Kampanya; yurt içi uçuşlar, Ercan Havalimanı ve Çin anakarasındaki varışlı/çıkışlı noktalara olan uçuşlar hariç (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an), Türk Hava Yolları’nın yurt dışında uçtuğu bütün noktalarda geçerli. Bu tarz kampanyaların özellikle uzak mesafe uçuşlarıda ciddi fiyat avantajı sağladığını belirtmeden geçmeyelim. 

Pandemi döneminde yurt dışı uçuşlar konusunda soru işaretleriniz olursa, ülkelerin seyahat kısıtlamaları ile ilgili güncel bilgilere Türk Hava Yolları’nın Seyahat Kısıtlamaları sayfasından ulaşabilirsiniz. 

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın