Güney Amerika’da 23 Gün Gezi Rotam #holainka

7
1930

Veee gitmeme sadece birkaç gün kala 23 günlük Güney Amerika Hola İnka rotam tersine döndü. İlk rotam şuradaydı

hola-inka-coverAmazonlar eklendi, Colca Canyon çıktı. Yeni rotam nasıl mı oldu? Aşağıdaki gibi 🙂

Maceramı anlık takip etmek isterseniz; facebook.com/Cokokuyancokgezen

Güney Amerika Gezi Rotası

TARİH NEREDE BAŞLIYOR NASIL NEREDE BİTİYOR YOLCULUK DETAYI
Friday, July 18, 14 İstanbul-Paris Paris- Santiago
Saturday, July 19, 14 Sabah 07:55 Santiago Santiago-Valparisio Valpo’da kalış
Sunday, July 20, 14 Sabah Valpo’dan Santiago’ya dönüş Günübirlik geziş, Akşam 19:05 Lima’ya uçuş Lima’da kalış Valpo-Santiago 1 saat
Monday, July 21, 14 Lima Lima yarım gün,pachacamac arkeolojik park’ı yarım gün geziş http://en.wikipedia.org/wiki/Pachacamac Lima’da kalış Santiago-Lima 3 saat uçuş
Tuesday, July 22, 14 Lima’dan Pisco’ya, oradan da Paracas national park Akşam’a İca İca’da kalış Lima-Pisco 3.5 saat, Paracas-İca 2 saat
Wednesday, July 23, 14 Ica’dan Nasca ve Cusco’ya Ica’da sand board, oradan Nasca ve uçuş Akşam otobüsle Cusco Ica-Nazca 2 saat, Nasca- Cusco 10-12 saat
Thursday, July 24, 14 Cusco cusco’da gez, gezi planını çıkar
Friday, July 25, 14 Sacred Valley
Saturday, July 26, 14 Macchu Picchu
Sunday, July 27, 14 Cusco Cusco’dan Puno’ya gece otobüsü Cusco-Puno 7-8 saat
Monday, July 28, 14 Puno Yarım gün kısa ada gezisi, 14:30 Coppacabana’a geçiş Coppacabana’da kalış Aslında 2.5-3 saat ama saat farkı var, dikkat
Tuesday, July 29, 14 Coppacabana’dan Isla del Sol’a geçiş 09:30 Coppacaba-Isla del Sol botuna bin. 16:00’da geri dön. http://wikitravel.org/en/Isla_del_Sol La Paz’da kalış Coppacana’dan La Paz’a geçiş 3.5-4 saat akşam
Wednesday, July 30, 14 Death Road turu La Paz’da kalış
Thursday, July 31, 14 La Paz > Rurrenabaque. 06:20 uçakla Rurrenabaque’ya geçiş.AMAZON Pampas tur başlangıç Uçak 50 dakika
Friday, August 1, 14 AMAZON Pampas tur
Saturday, August 2, 14 AMAZON Pampas tur
Sunday, August 3, 14 AMAZON Jungle tur
Monday, August 4, 14 Rurrenabaque > La Paz Sabah ilk uçakla La Paz’a dönüş, Tiwanaku yarım gün, yarım gün La Paz Akşam 19:00 otobüsü ile Uyuni’ye geçiş 10-12 saat
Tuesday, August 5, 14 Sabah uyuni’ye iniş, 11:00’de tuz gölü turu başlıyor Örnek tur programı http://www.kanootours.com/ws/index.php/tours-in-bolivia-tours-booking/salt-flats-uyuni-salar-de-uyuni-bolivia/3-day-salt-flats-plus-chile-san-pedro-atacama-standard-plus.html Village of Villa Candelaria kalış
Wednesday, August 6, 14 Uyuni tur devam Laguna Colorado kalış
Thursday, August 7, 14 Uyuni tur devam Volcan Licancabur’dan sonra sınır geçişi yapılacak.Atacama’ya gün ortası varmış olacağım. Bu günün akşamüstü uçakla Santiago’ya geçilebilir ya da ertesi sabah. San Pedro de Atacama kalış
Friday, August 8, 14 Santiago’da geziş Santiago kalış.
Saturday, August 9, 14 Yarım günüm var Santiago’da 15:35 Santiago – Paris uçağı kalkıyor
Sunday, August 10, 14 16:55 İstanbul’a iniş

7 YORUMLAR

    • Yusufcum,
      Mesajını aldığımdan beri durup durup gözlerim doluyor.
      Senin gibi yüreği zengin bir insan tanıdığım için ne kadar şanslı olduğumu tekrar anladım.
      Van’da tekrar görüşmeyi diliyorum en kısa zamanda 🙂
      Sevgiler

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here