Gezginler Buluşuyor Etkinliği

gezginler-bulusuyor

Gezi kültürünün yaygınlaşması ve daha çok insanın yollara düşmesi için Türkiye’de pek çok güzel organizasyon yapılıyor. Daha önce davet edildiğim pek çok organizasyona işlerimin yoğunluğu nedeniyle katılamamıştım. İnterrail Türkiye‘nin organizasyonu ile Kemerburgaz Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Gezginler Buluşuyor etkinliği için gelen güzel daveti ise kabul ettim. Onlar da sağolsunlar benim iş durumumu dikkate alarak sabah ilk konuşmacı olarak bana yer verdiler.

Türkiye’deki seyahat ve gezi kültürüne katkısı olmuş 9 güzel konuşmacıyla aynı sahneyi paylaşmaktan çok keyif aldım.  Bu harika organizasyon için Interrail Türkiye ekibini tekrar tebrik ediyorum. Organizasyon hafta içi olduğu için dinlemek isteyen ancak gelemeyen arkadaşlarım için organizasyonda yaptığım sunumu aşağıda görebilirsiniz.

Umarım biraz olsun gençlere ilham verebilmişizdir. 🙂

Başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle…

2007 yılında Türkiye’nin ilk seyahat bloglarından biri olan Çok Okuyan Çok Gezen’i kurdum. Bugüne kadar 60’tan fazla ülkeyi gördüm. Seyahat deneyimlerimi seyahat yazarlığı ve bloggerlık yaparak paylaşıyorum.

4 YORUMLAR

CEVAPLA

Yorumunuzu yazın
İsminizi yazın