Gezi kültürünün yaygınlaşması ve daha çok insanın yollara düşmesi için Türkiye’de pek çok güzel organizasyon yapılıyor. Daha önce davet edildiğim pek çok organizasyona işlerimin yoğunluğu nedeniyle katılamamıştım. İnterrail Türkiye‘nin organizasyonu ile Kemerburgaz Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Gezginler Buluşuyor etkinliği için gelen güzel daveti ise kabul ettim. Onlar da sağolsunlar benim iş durumumu dikkate alarak sabah ilk konuşmacı olarak bana yer verdiler.

Gezginler Buluşuyor Etkinliği
Gezginler Buluşuyor Etkinliği

Türkiye’deki seyahat ve gezi kültürüne katkısı olmuş 9 güzel konuşmacıyla aynı sahneyi paylaşmaktan çok keyif aldım.  Bu harika organizasyon için Interrail Türkiye ekibini tekrar tebrik ediyorum. Organizasyon hafta içi olduğu için dinlemek isteyen ancak gelemeyen arkadaşlarım için organizasyonda yaptığım sunumu aşağıda görebilirsiniz.

Umarım biraz olsun gençlere ilham verebilmişizdir. 🙂

Başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle…

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

4 Yorumlar

 1. Kemerburgaz Üniversitesi Kampüsünde çalışıyorum. Haberim olmadı. Kaçırdığıma üzüldüm. Yine bekleriz.

  • Sevil Mert Cevapla

   İşte bu çok talihsiz olmuş 🙁
   Kampüse yeteri kadar duyuru yapılmamış o zaman :/

 2. İzledim. Süperdi. “Hayvanları tabakta da, sokakta da çok seviyorum” sloganın güzelmiş 🙂

  • Sevil Mert Cevapla

   Bu uzun videoyu izlediğiniz için çok teşekkürler 🙂
   Beğenmenize sevindim 🙂

Yorumunuzu Yazın