Dünyada uzunca sayılabilecek bir süredir oldukça yaygın olan villada tatil anlayışı, yavaş da olsa ülkemizde de gelişmeye başlıyor. Sadece bir aile ya da grubun kullanımına tahsis edilmiş villalar mahremiyet sağlarken aynı zamanda alışılmış otel tatilindeki tesisin yemek saatleri, havuz kullanımı gibi düzenlemelerine ya da mutfak tercihlerine bağlı kalınması gibi zorunlulukları da ortadan kaldırarak sınırsız bir özgürlük sunuyor. Ayrıca, kişi başı gecelik konaklama ücretleri hesap edildiğinde sağladığı lüks ve konfora rağmen en uygun pansiyon fiyatlarıyla aynı aralıkta bir bütçeyle 5 yıldızlı otelden daha ayrıcalıklı bir tatil yapma imkanı veriyor.

Kiralık Villada Lider Kalkan

Villa kiralama konsepti, ülkemizde özellikle Akdeniz’le Ege’nin sınırında yer alan, doğası, manzarası ve deniziyle büyüleyen Kalkan’da yaygınlaşıyor. Coğrafi konumu ve yapılaşma profili dolayısıyla yüzlerce villanın yer aldığı bölge, grubunuzun büyüklüğüne göre seçebileceğiniz pek çok seçenek sunuyor. Yalnızca kalacak kişi sayısına göre oda kapasitesi alternatifleri sunmakla kalmayan müstakil evler, tatil amacınız ve hayat biçiminize göre seçebileceğiniz birçok alternatif sunuyor. Muhafazakar aileler için gönül rahatlığıyla zaman geçirebilecekleri korunaklı villalar, yabancı gözleri konakladığınız süre boyunca sizlerden uzak tutarken özel bir mahremiyet arayışı içinde olan balayı çiftlerince de çokça tercih ediliyor. Doğayla iç içe zaman geçirmek isteyen gruplar yeşillikler arasındaki bir kiralık villada tatil keyfinin tadını çıkarırken, deniz aşıklarıysa muhteşem deniz manzarasına karşı güneşin ufukta kayboluşunu seyredebilecekleri evleri tercih edebiliyor.

Tüm İnce Detaylar Sizin İçin Düşünüldü

Kalkan’da özgürce, rüya gibi bir tatil yapmak isteyenler, Türkiye’de villada tatil konseptinin ilk temsilcilerinden ve lider kuruluşlarından Kiralık Villada Tatil ayrıcalıklarını tercih ediyor. Yaz ya da kış, her mevsim size en uygun kiralık villalar, hem de yerinizden bile kalkmadan İnternet’ten, kolayca bulmanıza yardımcı sağlayan site, muhteşem bir tatil geçirmeniz için her türlü detayı düşünüyor. Dört dörtlük döşenmiş lüks villalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzeme ve gereci elinizin altında bulmanızı sağlıyor. Yatak takımları, banyo malzemeleri, havlular, mutfak malzemeleri, yemek takımları gibi günlük yaşamda gereksinim duyabileceğiniz her unsur sizlere sağlanıyor. Dilerseniz bahçenizde barbekü keyfi yapabiliyor; dilerseniz açık havada yıldızların altında güzel bir akşam yemeği yiyebiliyor ya da dilerseniz ailece havuz keyfi yapabiliyorsunuz. Tamamen özgürce, tamamen gözlerden uzak; gönlünüzce…

Tatilin  Her Anının Tadını Sevdiklerinizle Çıkarın

Bir hafta ya da daha uzun süreler boyunca kiralayabileceğiniz villalarda evinizin rahatlığını yaşayabiliyor; sizleri ziyarete gelen konuklarınızı bile ağırlayabiliyorsunuz. Bahçe bakımı, havuz temizliği gibi hizmetler, sizlerin uyuduğu saatlerde hiç hissettirmeden yapılıyor; size yalnızca villanızın keyfini çıkarmak kalıyor. İstediğiniz zaman Kalkan’ın komşusu Kaş’a giderek hareketli beach’lerin ya da Kaş meydanında cıvıl cıvıl akşamların enerjisini yaşıyor; isterseniz Caretta Caretta’ların yumurtlama alanı dünyaca ünlü Patara Plajı’nın kumsallarını ziyaret edebiliyorsunuz. Biraz değişiklik yapıp yeni kültürlerle kaynaşmak için günübirlik turlarla Kaş’tan Meis’e geçerek Yunan ezgileri eşliğinde deniz ürünlerinin tadına bakabiliyor ya da Fethiye Ölüdeniz’de deniz ve yamaç paraşütü keyfi yapabiliyorsunuz.

En Fazla Seçeneğe Kolayca Ulaşın

Kalkan, ulaşım açısından da çok avantajlı bir konumda yer alıyor. Kalkan’a İzmir, Dalaman, Antalya ve Bodrum havaalanlarından kısa bir araba yolculuğuyla ulaşılabiliyor. Kiralık villada tatil konusunda en çok seçenekle lider konumda yer alan güvenilir marka https://www.kiralikvilladatatil.com/  adresini ziyaret ederek Türkiye’nin en detaylı villa arama filtresinden yararlanabilir hayallerinizdeki villa tatilini yapabilirsiniz. Sitedeki villa fotoğraflarıyla kararınızı daha kolay verebilirsiniz. Eğer villa sahibiyseniz villanızı kısa sürede kiraya verebilir; hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın