Kasım ayında tüm dünyayı ve ülkemizi saran kampanya furyasına Türk Hava Yolları da katıldı. Türk Hava Yolları Flyday indirimleri, 99 Usd’den başlayan yurtdışı uçuş seçenekleri ile, sadece 27-28 Kasım 2020 tarihlerinde geçerli olacak. 

Türk Hava Yolları Flyday İndirimleri
Türk Hava Yolları Flyday İndirimleri

Flyday İndirimleri Pek Çok Rotada 99 Usd’den Başlayan Fiyatlarla Sizi Bekliyor!

Fly indirimlerinden faydalanabilmek için biletinizi 27-28 Kasım 2020 tarihlerinde almanız gerekiyor. Uçuş tarihleri ise geniş bir aralığı kapsıyor. Alacağını biletler, 27 Kasım 2020 ile 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında olabilir. Yani bahar planlarınız için biletlerinizi uygun fiyatlara alabilirsiniz. 

Flyday kampanya detayları ve bilet satın almak için Türk Hava Yolları’nın Flyday indirimleri sayfasına göz atın. 

99 Usd’den başlayan fiyatlar, mesafeye ve gideceğiniz yere göre 309 Usd’ye çıkıyor. 

Flyday indirimlerine dahil olan rotalara bakacak olursak; 

  • Balkanların birbirinden güzel şehirleri; Bulgaristan’da Sofya ve Varna, Romanya’da Bükreş ve Cluj, Slovenya’da Zagreb ve Ljubljana şehirleri
  • Vizesiz gidebileceğiniz şehirler; Sırbistan’da Belgrad, Bosna Hersek’te Saraybosna, Podgorica, Üsküp ve Priştine, Ukrayna’da Kiev, Odessa, Kharkiv, Lviv, Herson ve Zaporijya, Moldova’da Kişinev
  • Rusya’nın gizemli şehirleri; Moskova, St. Petersburg, Rostov, Kazan, Minsk

Türk Vatandaşları için tüm vize uygulamaları yazıma göz atarak vizeli veya vizesiz gideceğiniz yeri kolayca seçebilirsiniz. 

Türk Hava Yolları Flyday İndirimleri
Türk Hava Yolları Flyday İndirimleri

Flyday İndirimlerinden Faydalanmak Çok Kolay!

Flyday indirimleri, 27 Kasım 2020 ve 28 Kasım 2020 tarihlerinde çok kısa bir süre için geçerli olacağı için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. 

Flyday indirimleri, İstanbul çıkışlı Sofya, Varna, Kişinev, Bükreş, Cluj, Zagreb, Ljubljana, Belgrad, Saraybosna, Podgorica, Üsküp, Priştine, Kiev, Odessa, Harkiv, Lviv, Herson, Zaporijya, Moskova, St. Petersburg, Rostov, Kazan, Minsk varışlı gidiş dönüş, Economy Class uçuşlarda geçerli olduğunu unutmayın, gidiş-dönüş 99 Usd oldukça iyi bir fiyat. Üstelik bu fiyata havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları da dahil, yani ek bir ücretle karşılaşmayacaksınız. 

Türk Hava Yolları internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden aldığınız biletler için kampanya geçerli, başka aracılardan alacağınız biletlerde bu indirimleri göremeyebilirsiniz. 

Kampanyadan alacağınız biletlerde bir takım istisna tarihler var, onlara dikkat etmekte fayda var: Moskova, St. Petersburg, Rostov, Kazan, Minsk uçuşlarında; 1 Ocak 2021 – 17 Ocak 2021, 2 Mayıs 2021 -19 Mayıs 2021 arasında, İstanbul varışlı uçuşlarda 18 Aralık 2020 – 7 Ocak 2021 , 22 Nisan 2021 -7 Mayıs 2021 arasında indirimler geçerli olmayacak. 

Kış ve bahar aylarında yurt dışına çıkmak gibi planlarınız varsa bu kampanyayı kaçırmayın!

Yolda kalın, sağlıkla kalın. 

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın