Gezmek, yeni yerler görmek, arkadaşlarla tatil planları yapmak, yeni başlangıçlar için seyahat etmek, eşi dostu ziyaret etmek bu ve benzeri pek çok nedenle her gün on binlerce insan uçak bileti alıyor. Bugün, siz Çok Gezenler’i uçak bileti alma konusunda hayatınızı kolaylaştıracak bir portal ile tanıştırmak istiyorum. Her gün yeniliklerle daha da kolay hale gelen bilet alma işlemini seyahat severler için en iyi şekilde yaptığını öne süren Türk portalı: ROTARADAR.

Rotaradar uçak bileti arama motoru
Rotaradar uçak bileti arama motoru

ROTARADAR Kimdir?

ROTARADAR tamamı Türk sermayesi ile 2015 yılında uçak bileti arama motorları arasında yerini almış. Bu anlamda bir ilk olma ünvanını da elinde bulunduruyor. Evet ROTARADAR tamamı Türk sermayesi ile kurulan ilk uçak bileti karşılaştırma sitesi.

ROTARADAR Güvenilir mi?

İnternet üzerinden yapılan aramalarda, kullanıcıların ilk aradığı özellik portalın güvenilir olmasıdır. Bu anlamda kurulduklarından bugüne değin hiçbir olumsuzluğun ve hatanın yaşanmamış olması ROTARADAR’ı bir adım öne çıkarıyor.

Neden Uçak Biletimi ROTARADAR’dan Alayım?

Bilet arama portallarında sıklıkla yaşanan bir diğer sorun sayfanın kullanıcılara kullanım anlamında zorluk yaşatması. Anlaşılması güç, kullanımı zor portallar seyahat severlere bilet ararken ciddi sıkıntılar yaşatıyor. Anlaşılması güç seçenekler, ilerleyen adımlarda karmaşıklaşan anlaşılmaz komutlar bilet bulmayı güçleştiriyor. ROTARADAR çok basit iki adımdan oluşan başlangıçla sizi dilediğiniz bilete ulaştırmak konusunda iddialı ve başarılı. Sayfaya girdiğinizde sizi karşılayan arayüz son derece yalın ve anlaşılır. Ayrılan kutucuklara gideceğiniz tarihi ve varış noktanızı yazmanız biletinize ulaşmak için yeterli oluyor. Bu adımdan sonra ROTARADAR müşterileri adına anlaşma yapmış olduğu tüm dünyada faaliyet gösteren yüzlerce seyahat acentasının, binlerce uçuşunu sizin tarihlerinize dayanarak araştırıyor ve size aradığınız uçuşu, en uygun fiyatla buluyor. Bu adımdan sonra seçtiğiniz uçuşu sağlayan seyahat acentasının bilet alış sayfasına yönlendiriliyor ve biletinizi alıyorsunuz.

ROTARADAR’da Bilet Dışında Ne Var?

ROTARADAR sayfasına ulaşmak için www.rotaradar.com adresine tıklamanız yeterli. Bu adreste sadece bilet araması yapmakla kalmıyor, seyahat destinasyonları hakkında bilgi yazılarına da ulaşıyorsunuz. Bilet almak için acele etmeden bu yazılara da göz gezdirmekte yarar var. Çünkü bu yazılar seyahat bloggerları tarafından ROTARADAR kullanıcıları için özel olarak yazılıyor. En gözde destinasyonlar, ne zaman nereye gidilir, hangi ülke yazın, hangisi kışın gezilmelidir, seçtiğiniz yerin özel yemekleri nelerdir, hangi müzeler nerededir? Tüm bu sorularınıza yanıtları tanıtım yazılarında bulmanız mümkün.

Şimdi ROTARADAR’a gelin, yurtiçi veya yurtdışı gideceğiniz her rota için tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz olarak listeleyin ve seyahatiniz için en ucuz uçak biletlerini kolayca bulun!

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın