Nasıl Ucuz Uçak Bileti Bulurum?

2
2813

Yurtdışına çıkarken harcama kalemlerinin en büyüklerinden biri uçak bileti. Peki ucuz uçak bileti nasıl bulunur? Eğer ben illaki büyük havayolları ile uçarım diyorsanız, bu yazının devamını okumayın. Eğer benim için hangisi olduğu farketmek beni gideceğim yere götürsün yeter diyorsanız o zaman devam edin.

Ucuz Uçak Bileti Bulma Tüyoları

Öncelikle gideceğiniz yer ve tarih konusunda esnek olmak size önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Uygun fiyatlı belki adını bile henüz duymadığınız pek çok havayolu şirketi hiç beklemediğiniz fiyatlara gitmek istediğiniz ülkeye sizi uçurabilir. Peki ben adını bile duymadığım havayolu şirketlerini nasıl bulacağım diyorsanız işte size çok kolay bir yol. Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı web sitelerinden havayolu şirketleri sayfalarına ulaşmanız çok kolay.

Özel dönemlerde indirimli kampanyaları takip etmek için havayolu şirketlerine email adresinizi bırakmanız da hiç beklemediğiniz fiyatlara uçma fırsatı sağlayabilir. Stockholm-Paris gidiş-dönüş 10 YTL’ye uçabilirsiniz. Ben uçtum 🙂

Her konuda olduğu gibi ucuz uçak bileti bulmak da araştırma ve zaman gerektiriyor. Bu sayede tatilinizi çok uygun fiyatlara getirebileceğinizi sakın unutmayın.

Bir küçük tüyo, pek çok firma sevgililer gününe özel kampanyalar düzenliyor. 1 bilet fiyatına 2 kişi uçma fırsatını, hele ki vizeniz varsa, kaçırmayın!

2 YORUMLAR

    • ben de çoğunlukla onu kullanıyorum ama bir istisnası var, o da bazı ucuz havayolları bu tarz platformlara hiç girmiyor. Onları ayrıca bulup bakmak gerekiyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here