Çalışanlarınız, bayiileriniz, müşterileriniz veya iş ortaklarınızla bir araya gelip güzel vakit geçireceğiniz şirket gezileri düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz, “Kurumlara Özel Turlar” tam size göre.

Kurumlara Özel Turlar
Kurumlara Özel Turlar

Kurumlara Özel Turlar Kapsamında Neler yapabiliriz?

Kurumlara özel turlar kapsamında yapabileceklerimizin bir kısmını aşağıda görebilirsiniz, daha fazlası hayal gücünüze kalmış.

  • Şirketinizin gezi kulübü, fotoğraf kulübü, trekking (yürüyüş) kulübü gibi kulüpleri için yurt içi veya yurt dışı gezi planlaması,
  • Bayii veya iş ortaklarınız ile bir araya gelip sinerjinizi geliştirmek için gezi planlaması,
  • Çalışan memnuniyeti için başarılı çalışanlarınızı ödüllendirmek için düzenlenecek geziler,
  • Müşteri sadakatini artırmak için belirleyeceğiniz segmentlerdeki müşterileriniz için düzenlenecek geziler,
  • ve daha pek çok alternatif seçenek…
Frigya Turumuzdan Kareler
Frigya Turumuzdan Kareler

İhtiyacınızı anlatın, size veya ekibinize en uygun geziyi planlayalım. Mutlu çalışanlar, mutlu iş ortakları, mutlu müşteriler, mutlu şirketler!

Arayın, size en uygun şirket gezisini birlikte planlayalım!

İletişim için; +90 530 315 6228

Çok Gezen Turları hakkında bilgi almak için tıklayın!

Çok Gezen Turları, Sevil Mert Uzun rota danışmanlığı ve gezi liderliği ile Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu Turhande Turizm Seyahat Firması aracılığıyla düzenlenmektedir.

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın