Tatil videolarının sana yeni tatillerin kapısını açacağını söylesem ne dersin? Haydi durma, videonu paylaş Selanik-Kavala tatilini kap!

Son zamanlarda tatil fotoğrafları kadar tatil videolarını da bolca görmeye başladık. Düşlediğiniz tatillerin doğru adresi sloganıyla online turizm sektörüne yön veren Gruppal tur şirketi, işte bu tatilde çektiğiniz videoları ödüllendiriyor. Tatil anılarınız bir köşede kalmasın, size yeni tatillerin kapısını açsın istiyorsanız benim de jürisinden yer alacağım bu kampanya tam size göre. Tatil videonuzu #gruppal ve #tatilveben hashtagleri sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın, çift kişilik Selanik Kavala turu kazananlar arasına katılın.

Selanik-Kavala Turu Kazanmak için Yapmanız Gerekenler

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken telefonunla kameranla fotoğraf makinenle çektiğin tatil videonu sosyal medya hesaplarından #gruppal ve #tatilveben hashtagleri ile paylaşmak.

Kazananları Kim Nasıl Seçecek?

Jüride benimle birlikte Çelebi Alper, Geziyorum.net ve Uzakrota da yer alıyor. Birlikte her ayın en iyi tatil videosunu seçeceğiz. Videolarınızı değerlendirebilmemiz için profilinizin herkese açık olması ve Gruppal sosyal medya hesaplarını takip etmeniz gerektiğini de unutmayın!

Detaylar için Gruppal’ın yarışma sayfasına tıklayın.

Kazanamadım Diye Üzülme…

Paylaştığı videosu “en iyi tatil videosu” seçilmeyenler üzülmesin! Yıl boyunca sürecek olan yarışmada her ay kazanma hakkınız var! Yeter ki yeni ve eğlenceli videolar yüklemeye, paylaşmaya devam edin. Gruppal Tatil Jürisi sizi de tatile götürebiliriz!

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın