Sıcak havalardan bunalmayan olmadığı gibi birçok kişi soğuk denizlere açılmak, plajın ve kumun keyfini çıkarmak ister. Özellikle içerisinde bulunduğumuz dönemde, serin sularda kulaç atarak düşüncelerden uzaklaşmak, herkesin hayalidir. Platin Yachting & Sailing ile  hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatını elde edebilirsiniz. Üstelik Göcek tekne kiralama seçeneklerine bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Denize açılırken ev konforunu kaybetmeden tatilin keyfine varabilirsiniz. Dilediğiniz ülkenin mutfağını karaya ayak basmadan teknenizde tadabilirsiniz. Her şeyin isteklerinize göre olduğu bir tatili Platin Yatçılık sayesinde düzenleyebilirsiniz. Farklı modelde ve büyüklükte yat ve tekneleri tatiliniz için seçebilirsiniz. Kiralayacağınız tekne ve yat modellerinin özelliklerine ekleme yaptırarak daha özel ve kişisel bir tatil imkanına sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz tekne veya yat modeli hakkında bilgi sahibi olmak ve düzenleme önermek için Platin Yatçılık ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerinin özel olduğunu bilen ve daha özel hissettirmeyi hedefleyen Platin Yachting & Sailing ile siz de özel bir tatil geçirebilirsiniz. Tekne ve yat kiralama seçeneklerine Tekne Kiralama üzerinden göz atabilirsiniz.

Göcek Tekne Kiralama
Göcek Tekne Kiralama

Göcek Tekne Kiralama Seçenekleri

Birçok insanın tekne ile denize açılma konusundaki tercihi tek gecelik ya da günlük seyahatler oluyor. Ancak, tekne ile birkaç günlük seyahat tatili çok daha keyifli bir deneyim sağlayabilir. Günlük gezilerde günün yorgunluğu atılamayabilir ve tekne seyahati sonrası eve dönme zorunluluğu bir hayal kırıklığına yol açabilir. Birkaç günlük tekne ve yat seyahatlerinde ise, güzellik uykunuzu teknede bulunan üst düzey konforlu yataklarda alabilirsiniz. Sabah uyandığınızda, eğlencenize ve tatilinize kaldığınız yerden güneşlenerek ve yüzerek devam edebilirsiniz. Tekne seyahatlerinde denize açıldıktan sonra durmak mümkün. Bu sayede, tekneden suya atlayış yaparak eğlenceli yüzme aktivitesini gerçekleştirebilir, ardından yorgunluğunuzu yeniden tekneye çıkıp bir şeyler atıştırarak giderebilirsiniz. Dalgıç takımlarınızı yanınıza alarak tekneden suya inip dalış gerçekleştirebilirsiniz. Deniz üstündeyken birçok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, konforunuzdan ödün vermeden tatil keyfinin tadına varabilirsiniz. Bilgisayarınızdan çalışarak deniz üstünde konforlu şekilde para da kazanabilirsiniz. Özel hissetmek için başkalarını beklemeden, kendinize özel davranabilirsiniz. Platin Yatçılık ile şimdi irtibata geçerek hayatınızın en mutlu günlerini erkenden planlayabilirsiniz.

Maksimum Konforda Tekne ve Yat Seçenekleri

Göcek bölgesinde denize açılırken konforunuzdan ödün vermeden harika bir deniz tatiline çıkabilirsiniz. Şezlong kapma uğraşına girmeden özel mülkünüz olarak kiralayabildiğiniz tekne ve yatlarda kendi şezlongunuzu açabilirsiniz. Bir tatilden beklenen iyi yemek ve iyi bar beklentilerini, mekan arayışına girmeden Gulet Kiralama adresinden Amerikan stil mutfağa sahip lüks yatları kiralayabilirsiniz. Platin Yachting tarafından sağlanan yat ve teknelerde bulabileceğiniz bazı konfor örnekleri şunlardır:

  • Yemek yeme alanları ve mutfak
  • Tam donanımlı bar
  • Arzunuza göre jakuzi imkanı
  • İstekleriniz doğrultusunda jet-ski 
  • İstekleriniz doğrultusunda tercih ederseniz size hizmet edecek bir mürettebat
  • LED TV
  • DVD 
  • Müzik ve ses sistemi

Göcek Tekne Kiralama Fiyatları

Platin Yatçılık müşterisi için en özelini ve konforlusunu düşünerek tatil imkanlarını geliştirir. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipman ve eşya ihtiyacınızı kiralanan tekne ve yatlarda bulunduramaya özen gösterir. Konfor kimse için bir lüks değildir. Kendinizi rahatlatmak ve keyifli bir tatile çıkmak için Platin Yachting & Sailing ile iletişime geçerek istediğiniz tekne veya yatı kiralayabilirsiniz. Kiralanan yat ve teknelerin fiyatları her zaman müşterinin mağdur edilmemesi göz önünde bulundurularak belirlenir. Bütçenize uygun ve her bütçeye uygun yat ve tekne kiralama seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Platin Yatçılık ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar, müşterilerin kiralama kapsamında arzu ettiği ekstralara göre değişiklik gösterir. Örneğin jet-ski bulunmasını isterseniz, makul fiyatlarla kiralamaya eklenen ekstra ücret ile gerçek bir deniz tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Banyolar, kiralanan tekne ve yatlarda bulunmaktadır. Ayrıca jakuzi dahil etmek isterseniz, sizin için özel olarak kiraladığınız tekne veya yata jakuzi eklenecektir. Platin Yatçılık için tüm müşterileri özeldir ve müşterilerin özel isteklerine daima önem verilir. 

Platin Yachting Kiralama Seçenekleri

Kiralayacağınız tekne ve yat seçenekleri ile ilgili olarak, farklı istek ve arzularınız olduğunda, bu istekler daima yerine getirilir. Her insan biriciktir ve ultra konforlu yat veya teknelerimizden kiralayarak ne kadar özel olduğunuzu kendinize hatırlatabilirsiniz. Platin Yatçılık ile Göcek dahil olmak üzere birçok farklı adada, gözlerden ırak bir tatil geçirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz müziği son ses açarak insanlar tarafından rahatsız edilmeden güneşlenebilirsiniz. Yalnızca birlikte olmak istediğiniz insanlarla denizde başka bir hayat kurabilirsiniz. Her isteğinizin yerine getirildiği ve sevdiğiniz her şeyin bir arada olduğu bir tatil hayal edin. Platin Yatçılık sayesinde bu hayali gerçeğe dönüştürerek, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla dilediğiniz süre kadar tekne ve yat kiralayabilirsiniz. Ödenecek tutar sizin ne kadar zaman geçirmek istediğinizle orantılıdır ve deniz üstünde geçirdiğiniz güne göre fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Dilerseniz 1 dilerseniz 5 gün, yalnızca istediğiniz gibi olabileceğiniz bir tatile sahip olabilirsiniz. Sadece mutlu ve eğleniyor hissedeceğiniz, stresten ve gerçeklikten uzak bir tatile sahip olabilirsiniz. 

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın