Online alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi girmek sizi rahatsız ediyor mu? Kart numaramı verdim ama sonrası ne olacak diye online alışveriş yapmakta tereddüt ediyor musunuz? Bu sıkıntılarınızın çok kolay bir çözümü var: Türkiye’nin dijital cüzdan uygulaması BKM Express ile kredi kartı bilgilerinizi girmeden online alışveriş yapabilirsiniz. Benzer endişeleri olan ve BKM Express uygulamasını kullanan 1 milyondan fazla insan var.

BKM Express’ten 1 milyon Mil

Uygulamayı henüz denememiş olabilirsiniz, henüz geç değil! Üstelik müthiş bir kampanya başladı: Ekim ayı boyunca tam 1 milyon Mil BKM Express’ten hediye olarak dağıtılıyor.

Türkiye’nin dijital cüzdanı BKM Express’e ilgi çığ gibi büyüyünce Bankalararası Kart Merkezi (BKM) bu ilgiyi benzersiz bir kampanyayla ödüllendirmeye karar verdi. Ulaşımdan akaryakıta, tekstilden gıdaya onlarca sektörde alışveriş deneyimine farklı bir boyut katan BKM Express şimdi de 10 kişiye 100 bin Mil hediye ediyor. 1 milyonu geçen üye sayısını tam 1 milyon Mil ile kutlamak isteyen BKM Express bu kampanya için Miles&Smiles ile iş birliğine gitti. Ayakları yerden kesecek bu kampanyada, üye işyerlerinden BKM Express ile alışveriş yapan kullanıcılar her alışverişlerinde bir çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanya 31 Ekim 2015’e kadar sürecek.

BKM Express ile henüz tanışmayanlar için uygulamadan kısaca bahsetmekte yarar var. BKM Express basit, hızlı, güvenli ve kolay bir ödeme sistemi. BKM tarafından 2012’de hayata geçirilen bu uygulama sayesinde internet üzerinden kart bilgisi paylaşılmadan alışveriş yapılıyor. Kart bilgisi paylaşılmadığı için güvenlikle ilgili endişeler tamamen ortadan kalkıyor. Üstelik BKM Express’in iPhone ve Android uygulamaları üzerinden  para transferi de yapılabiliyor, hem de 7  gün 24 saat… Dijital cüzdan uygulaması BKM Express’i ücretsiz olarak akıllı telefonuna indirip kartlarını dijital cüzdanına ekleyenler hem kartlarını yanında taşımak zorunda kalmıyor hem de ödemelerde daha yüksek hıza kavuşuyor.  Şimdi uygulamayı indirmenin ve kampanyada çekilişe katılmanın tam zamanı.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın