Gezgin Röportajları’nın bu haftaki konuğu Azgezmiş ailesi; okula gidecek araç olmadığı için otostop ile gezmeye başlayan Zehra Arslan Ceylan ve fotoğraf sevdasını geziye taşıyan Hakkı Ceylan çifti oldu. Türkiye’nin en eski gezi bloglarından biri olan Az Gezmiş’i yıllar önce blog ödüllerinde kazandıkları birincilik ile tanımıştım, sonra gel zaman git zaman arkadaşlığımız ilerledi…

Azgezmiş Ailesi
Azgezmiş Ailesi

Azgezmiş ile Seyahat ve Fotoğraf Röportajı

Azgezmiş blogunu kuran ve bu günlere getiren çift ile hem seyahatlerinden hem de fotoğraf sevdalarından konuştuk. Az Gezmiş blogunun kuruluş hikayesinden başlarına gelen ilginç olaylara, gezmek için değirmeni nasıl döndürdüklerinden ev beğendikleri ülkelere kadar pek çok sorunun cevabını aradığımız bir röportaj yaptık. Röportajımızı aşağıda izleyebilirsiniz.

Azgezmiş Ailesini Takip Edin

Azgezmiş ailesi hem kişisel hesaplarından hem de blog ve seyahat acentesi hesaplarından düzenli paylaşımlar yapıyorlar, aşağıda bağlantıları görebilirsiniz;

Blog: Azgezmis.com 

Instagram Hesapları:

Azgezmiş ailesine vakit ayırdıkları, beni ofislerinde misafir ettikleri ve keyifli sohbet için çok teşekkürler.

Seyahatlerimi anlık takip etmek isterseniz instagram hesabıma göz atabilir, videolu içeriklerim için youtube kanalıma abone olabilirsiniz.

Yolda Kalın.

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

Yorumunuzu Yazın