Türkiye’nin en kapsamlı Kuzey Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası olduğunu biliyor muydunuz? En uygun fiyata,tek seferde Norveç, İsveç, Danimarka, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya ve Almanya’yı gezmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu - Norveç Fiyordları
Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu – Norveç Fiyordları

Aradığınız İskandinav turu, Baltık turu, Kuzey ülkeleri turu, Norveç fiyortları turu mu? Avrupa Rüyası hepsini tek bir turda toplamışlar desek yeridir! 12 günde 9 ülke 15 şehir turlayarak İskandinav ve Baltık ülkelerini gezmek ister misiniz? Evet, ben bu tura varım diyorsan; işte bu sorunun cevabı Avrupa Rüyası! 

Norveç fiyortlarını, Flam kasabasını, Stavanger’i, Polonya ve Almanya’nın eşsiz kasabalarına kadar bütün Kuzey Avrupa’yı baştan sona tek seferde Avrupa Rüyası ile gezmeniz mümkün. 

Kuzey Avrupa Turu yapan Avrupa Rüyası, yurtdışı turları arasında en çok tercih edilen firma.

İskandinav Turu, Baltık Ülkeleri, Norveç Fiyortları

Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa turu ile Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka, Almanya ülkelerini göreceğiniz eşsiz bir maceraya hazır mısınız? 

Avrupa Rüyası İskandinav Turu
Avrupa Rüyası İskandinav Turu

Türk Hava Yolları’nın Vilnius uçuşu ile başladığınız yolculuğunuz Baltık ülkeleri başkentleri Vilnius, Trakai, Riga, Tallinn ve Helsinki şehirlerini gezerek devam edecek. Sonrasında İskandinav ülkeleri bölgesine ulaşacağız. Tarihte önemli yeri olan Vikinglerin hikayeleriyle ün salmış Stockholm, Oslo, Flam kasabası, Bergen, Stavanger ve Norveç fiyort turu ile tüm Kuzey Avrupa bölgesini gezeceksiniz. Vikinglerin anavatanı Norveç’te turunuzu tamamladıktan sonra Danimarka’da Kopenhag, Almanya’da Rostock, Anklam, Polonya’da Szczein, Torun, Gdansk, Augustow şehirlerini gezeceksiniz. 

Avrupa Rüyası’nın yurtdışı turlarında tüm ekstra turlar bedava! Ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.

Norveç fiyortlarını gezdikten sonra turunuzu en özel kılan özelliklerden biri de benzer Kuzey Avrupa turlarında olmayan Almanya ve Polonya kasabalarını keşfetme imkanı buluyorsunuz. Turun en sonu günü ise Vilnius’tan THY uçağı ile Türkiye’ye, İstanbul’a dönüyorsunuz. 

İşte tüm bu Kuzey Avrupa ülkeleri macerasının adı İskandinav Turu! Adından anlaşıldığı gibi 12 gün boyunca size mükemmel bir rota vaad ediyor.

Hangi ülkeleri ve şehirleri geziyoruz?

  • Norveç (Oslo, Bergen, Flam Kasabası, Norveç Fiyortları), Letonya (Riga),
  • Polonya (Gdansk, Szczein, Augustow, Torun), İsveç (Stokholm), 
  • Danimarka (Kopenhag), Finlandiya (Helsinki), Estyonya (Tallinn), 
  • Litvanya (Vilnius, Trakai Gölü ve Kalesi), 
  • Almanya (Rostock, Anklam)

10 gece konaklamalı, Avrupa Rüyası turu ile Gdansk, Bergen, Oslo, Tallinn, Riga, Rostock, Augustow ve 2 gece konforlu gemilerde konaklayacaksınız.

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turunun Fiyatı Nedir?

12 gün boyunca 9 ülke 15 şehir göreceğiniz 10 gece konaklamalı, Türk Hava Yolları uçuşu ile gerçekleşen turunun ücreti ise 1695€. Üstelik tüm ekstra turlar fiyata dahil! Gezme tutkusuna sahip olanlar için bir diğer güzel haber de bu!

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu Baltık Ülkeleri
Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu Baltık Ülkeleri

Bu tura katılmak için karar verdiniz ve ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Kayıt olmanız için ilk ödemeniz gereken ücret 245 €. Bu ödeme ile rezervasyonunuzu garanti altına alıyorsunuz. Geriye kalan tur ücretini ise taksitler halinde de tur tarihine kadar ödeme imkanınız oluyor. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunuyor.

İskandinav Rüyası Tur Tarihleri

  • 3 – 14 Temmuz 2019
  • 17 – 28 Temmuz 2019
  • 29 Temmuz – 10 Ağustos 2019
  • 10 – 21 Ağustos 2019

Avrupa Rüyası güvenilir bir firma mı diye soranlara yanıtımız: TÜRSAB A Sınıfı Seyahat Acentası. 10058 Belge Numarası ile Türsab websitesinden sorgulatabilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa Turunda Size Sunduğu Avantajlar

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Gemi Turu
Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Gemi Turu

En Uygun Fiyata Baltık Ülkeleri, Norveç Fiyortları, İskandinav Turu

Avrupa Rüyası, katılımcılarının en uygun fiyata, minimum bütçeyle çok daha fazla ülke, şehir gezmesi için turlar düzenler. Diğer tur firmaları gibi şehir turlarını, ülke turlarını tek tek satmak yerine; katılımcıların tek seferde Avrupa kıtasını gezmesini amaçlar. Gerçek anlamda İskandinav turu yaparak; Baltık ve İskandinav ülkelerini, Norveç fiyortlarını ve Kuzey Avrupa ülkelerini görürsünüz. İskandinav Rüyası turumuzla 12 günde 9 ülke 15 şehir gezersiniz.

Eşsiz, Özgün Kuzey Avrupa Rotası

Avrupa Rüyası turlarının rotaları, yine kendi operasyon ekibi tarafından oluşturulur. Özgün, eşsiz rotaları ile İskandinav Rüyası turumuz, katılımcılarının alışılmışın dışındaki şehirleri, kasabaları ve doğal güzelleri görmesini amaçlar. Avrupa Rüyası’nın ile doğa harikası Norveç fiyortlarında konaklamalı gemi yolculuğu yaparak eşsiz güzellikteki Norveç’in en uzun fiyordunu görecek, Flam kasabasında doğa yolculuğu yapacaksınız. Almanya’nın Kuzey kasabaları Anklam’ı, Polonya’nın Sczcein, Augustow gibi rüya kasabaları gezeceksiniz. Litvanya’nın doğa harikası Trakai Gölü ve Kalesi’ni göreceksiniz. Baltık ve Kuzey Denizi’nde toplamda 4 gemi yolculuğu yaparak gün doğumuna ve gün batımına elinizde kahvenizle, Kuzey’de tanık olacaksınız.

En Uygun Fiyata, Uçaklı, Konforlu Kuzey Avrupa Turu

Avrupa Rüyası, katılımcılarımızın gerçek anlamda Kuzey Avrupa, Baltık ülkeleri ve Norveç fiyortlarını gezebilmesi için turlarını gidiş – dönüş uçakla organize etmektedir. Kaliteden ödün vermeden Türk Hava Yolları ile İstanbul – Vilnius uçuşu ile İskandinav Rüyası turu gerçekleşmektedir. Ankara’dan ya da İstanbul’dan otobüsle Kuzey Avrupa turlarının aksine; Avrupa Rüyası ile yorulmadan, gerçek anlamda İskandinav turu yaparsınız. Otobüsle ucuza İskandinav ve Baltık ülkeleri turu yapacaksınız diye yollarda kaybettiğiniz zamanı; Avrupa Rüyası turu ile şehirlerde bol bol gezerek, ekstra yeni yerler keşfederek ve Norveç fiyortlarında 16 saat gemi yolculuğu yaparak geçirirsiniz. 

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu - Litvanya
Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu – Litvanya

Profesyonel Rehber ile Ülkelerin Tarihini, Kültürünü Öğrenin

Avrupa Rüyası, tüm turlarında profesyonel rehberler kullanmaktadır. Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turlarındaki “şehre geldik, hadi gezin, şu saatte burada buluşuruz” anlayışının karşısındadır. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini profesyonel rehberlerimizle adım adım gezeceksiniz. Nereden ucuz alışveriş yaparım, nerede uygun fiyata lezzetli yemekler yiyebilirim gibi sorularınız için profesyonel rehberlerimiz size yol gösterici olacaktır. 

Tüm Ekstra Turlar Bedava!

Kuzey Avrupa turu hayali kuranların en büyük korkusu “ekstra turlar ücretli mi acaba” oluyor. Müjdeee! Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar bedava! İskandinav Rüyası turumuzda, sizlere 500 Euro değerindeki ekstra turları hediye ediyoruz. Norwegian Line Cruise gemisi ile Bergen – Hirtshals arasında konaklamalı gemi yolculuğu yaparak; Norveç fiyortları adım adım gezeceksiniz. Çocukluğunuzda resmini yaptığını Flam kasabasını ve Litvanya’nın doğa harikası Trakai Gölü ve Kalesi’ni 1 Euro dahi ekstra ücret ödemen gezeceksiniz.  

Norwegian Line Cruise Gemi Yolculuğu ile Norveç Fiyortları

Avrupa Rüyası rotasının en özel yolculuğu Baltık ve Kuzey Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğudur. İskandinav Rüyası turu ile iki tanesi konaklamalı olmak üzere toplamda 4 gemi yolculuğu yapacaksınız. Güvertede kahvenizi yudumlarken gün doğumunu ve gün batımını izleyeceksiniz. En önemlisi de Norveç fiyortlarını gemi ile yolculuk yaparken keşfedeceksiniz. Dağların tepesinden akan şelaleler boyunca Norveç’in en uzun fiyordunu göreceksiniz. Ayrıca gemi yolculuğu sayesinde yorulmadan, keyifli bir yolculuk yapacak ve şehirleri gezmek için daha çok zaman kazanacaksınız.

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu - Norveç Fiyordları
Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu – Norveç Fiyordları

Avrupa Rüyası Otelleri ve Konforlu Konaklama

Avrupa Rüyası katılımcılarının konforunu düşünerek 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklamaktadır. İskandinav Rüyası turumuzun otelleri websitemizde katılımcılarla paylaşılmıştır. Tura gitmeden önce katılımcılar, konaklayacakları otelleri inceleyebilmektedir. Avrupa Rüyası, daha fazla tur satmak amacıyla ucuz hostel, apart gibi yerlerde konaklamamaktadır. 10 gece konaklama yapacağınız İskandinav Rüyası turumuz, Kuzey Avrupa turları içerisinde en konforlu, en fazla konaklamaya sahip turdur. Riga, Tallinn, Oslo, Bergen, Rostock, Gdansk, Augustow gibi Kuzey Avrupa’nın en popüler şehirlerinde konaklıyorsunuz. Ayrıca, üstüne üstelik Helsinki – Stockholm arasında konaklamalı gemi yolculuğu, Bergen – Hirtshals (Norveç fiyortlarında) arasında konaklamalı gemi yolculuğu yapıyorsunuz. Polonya’nın en güzel şehri Gdansk’ta 2 gece konaklama yapmak da işin en güzel yanı!  

Avrupa Rüyası Katılımcıların Deneyimlerini Paylaşıyor

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu Misafirleri
Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu Misafirleri

Avrupa Rüyası, katılımcıların deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Daha önce turlarımıza katılanların tecrübelerini, websitemizdeki “ne dediler” sayfasından okuyabilirsiniz. Avrupa Rüyası Youtube kanalımızdaki katılımcı deneyimi videolarını izleyebilirsiniz. Facebook’taki “Avrupa Rüyası Katılımcıları” grubumuzdaki yorumları inceleyebilirsiniz. Yola çıkmadan önce alacağınız tavsiyelerle doğru tur planı yapmanız için Avrupa Rüyası katılımcıları yanınızda! 

Avrupa Rüyası’na Nasıl Başvururum?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr sitesinden başvuru formunu doldurarak  hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yolda Kalın!

"Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" diyerek yola çıktım, hala cevap arıyorum. Hayallerimin peşinden yolculuklara çıkıyor, deneyimlerimi blogumda, gazete ve dergilerde paylaşıyorum. Gezmeyi, okumayı, yazmayı ve hayal kurmayı seviyorum.

1 Yorum

Yorumunuzu Yazın