Sıcaklar Bastırmadan Erken Rezervasyon Fırsatları

erken rezervasyon

Yaz sıcaklarının inceden yüzünü göstermeye başladığı şu dönemde, eminim bir çoğunuz şimdiden tatil planları yapmaya başlamıştır. Yüzyılın nimeti internetinize sarıldığımız gibi nerede ucuz tatil, nerede uygun fiyata uçak bileti, sezonun en popüler tatil yerleri, arayıp duruyor, yıllık izninizi hangi dönem kullanacağınıza dair türlü hesaplar yapıyor, hafta sonu için hangi su kenarına kaçabileceğinizi düşünüyorsunuzdur. Haklısınız. Yaz geldi mi, memleketimizin birbirinden güzel cennet köşeleri uzakta beliren birer vaha gibi insanı çağırıp duruyor. İster kısa, ister uzun süreli tatil fırsatları olsun, birçok şehir, belde, hem dinlenmek hem eğlenmek için ortam sunuyor. En çok ilgi gören tatil yerleri arasında Antalya, Alanyave Bodrum’u sıralamak mümkün. Yalnız havaların ısınmasıyla birlikte, bu popüler güzergahlar için erken rezervasyon otelleri ve fırsatlarını takip etmek şart. Doğa ve denizin en bonkör olduğu illerimizden Antalya birbirinden güzel beldeleriyle başlı başına tatil cenneti denebilir. Kemer, Kaş-Kalkan, Finike, Kumluca, Manavgat, her biri farklı tatil yapma tercihleri ve farklı bütçelere uygun otel seçenekleriyle dolup taşıyor. Konyaaltı sahili, Lara Plajı, Kleopatra Plajıbu yaz belki de sizi bekliyordur? Tatil programınızı önceden planlayabiliyorsanız Antalya erken rezervasyon fırsatlarıyla yüzünüzü güldürebilir. Bütçenizi çok aşmadan, Akdeniz’in tadına vararak, hayalinizdeki tatili yapabilirsiniz.

Antalya’nın her dönem ilgi gören beldelerinden biri de kuşkusuz Alanya. Geniş plajları, cıvıl cıvıl günlük hayatı, hareketli gece yaşantısıyla tercih edebileceğiniz tatil yerleri arasında sıralanabilir Alanya. Limanın etrafında yerini almış birbirinden sevimli kafeleri, lezzet köşeleri, keşfedilesi mağaraları, Kızıl Kule’si ile tatilcileri doyasıya ağırlıyor. Sunduğu bereketli tatil fırsatlarıyla çok tercih edilir olduğundan Alanya erken tatil fırsatları takipçilerinin hızlı hareket etmesi gereken bir güzergah. Erken rezervasyon otelleri arasından hoşunuza gidecek bir konaklama fırsatı bulacağınıza eminiz. Alanya her koşulda sizi mutlu edecektir.

Son yıllarda Çeşme’nin adı sıkça duyulsa ve sanki ikinci planda kalmış gibi algılansa da Bodrum hala en çok tercih edilen tatil yerleri arasında. Bodrum’u anlatmaya gerek var mı bilmiyorum. Denizinin mavisi, yaz sıcağında bile ara ara havasında yakaladığınız ince bir serinlik, sanki yeryüzünün tüm oksijenini içinize çekiyormuşsunuz gibi… Bodrum Kalesi, gümbetleri, maviliğe doğru süzülen daracık sokakları, bembeyaz evleri ve tüm büyüleyiciliği ile Bodrum hala tatilcilerin ve ünlü simaların vazgeçilmezlerinden. Doğanın Bodrum’da sunduğu eşsiz senfoniyi herkes illa ki hayatlarında birkaç defa dinlemeli. Bodrum erken rezervasyon fırsatlarını takip ederseniz, çok uygun koşullarda erken rezervasyon otelleri içinde tercih edeceğiniz beldelerinden birinde konaklayabilirsiniz: Turgutreis, Bitez, Gümbet, Gümüşlük, Türkbükü gibi birbirinden güzel seçenekler sizi bekliyor…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here