İzmir’e Hem Ziyaret Hem Ticaret :)

3
1339

İzmir Ekonomi Üniversite’sinin davetlisi olarak 15 Nisan Cuma günü İzmir’e gidiyorum. İEÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile Öğrenci Grubu Şapka Takımı tarafından organize edilen Sosyal Medya Uygarlığında Pazarlama İletişimi konulu etkinlikte Sosyal Medya ve CRM üzerine bir konuşmam olacak.

Sevgili Erdal Erdoğdu davet edince kabul etmemek olmazdı elbette 🙂

Madem Cuma günü İzmir’e gidiyorum gitmişken dönmeyeyim haftasonunu da orada geçireyim dedim. Cumartesi ve Pazar günlerini de gezmeye ayıracağım.

Friendfeedde bir #izmir hashtagi yaptım, gezilecek görülecek yerler konusunda bilgi almaya çalışıyorum. Bana yardımcı olmak isterseniz lütfen yorumlarınızı bırakın.

 

3 YORUMLAR

  1. Sevil Hanım beni kırmayıp yoğun temponuz içinde İzmir’e gelicek oluşunuzun yanında o gün salonda bulunacaklar ile değerli bilgilerinizi paylaşacak oluşunuzun bana verdiği mutluluğu tarif edemem. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Umarım beklentilerinizin üstünde bir etkinlik gerçekleştirir ve sizi İzmir’de iyi şekilde ağırlayabiliriz.

    • Erdal herşey için çok teşekkür ederim. Benim için çok keyifli oldu. Hem İzmir Ekonomi Üniversitesindeki sunum hem de sonrasındaki Şirince gezisi organizasyonu için tekrar teşekkür ederim.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here