İngiltere Yolculuğu ve Careers Beyond Borders

İngiltere uzun zamandır gitmek istediğim ama hep başka rotalar nedeniyle önceliklerimden düşmüş ülkelerden biri idi.

Bir ay kadar önce EF Uluslararası Dil Merkezleri’nden Manchester’da düzenledikleri Careers Beyond Borders seminerine gelen davetle İngiltere yeniden gündeme gelmiş oldu.

Arka arkaya birkaç seyahatim olması nedeniyle vize başvurum ucu ucuna yetişti ve 6-7 Eylül tarihlerindeki etkinlik için hazırlıklar başladı.

“Careers Beyond Borders” Nedir?

EF’in Profesyonel Kampüsü, rekabetçi bir dünyada dil becerileri ve küresel bilginin önemine odaklanan özel bir uluslararası seminere ev sahipliği yapacak. “Sınırların ötesinde Kariyer” başlıklı seminerde hem bireyler hem de ülkeler için gelecekteki başarının anahtar bileşenleri olarak dil becerileri ve küresel bağlantıları incelenecek.

EF’in genç profesyonellere adanmış dünyanın ilk uluslararası dil merkezinde, iki gün boyunca EF öğrencileri, uluslararası eğitim ve kariyer geliştirme uzmanları, blogcular ve dünyanın dört bir yanından gelen gazeteciler bir araya gelecek.

Konuşmacılar arasında dijital dünyadan da katılımcılar olması beni ayrıca mutlu etti.

Dönüşte ilginç bir deneyim ve bolca anı ile görüşmek üzere.

EF Uluslararası Dil Merkezleri Hakkında

1965 yılından bu yana yabancı dil eğitimi sektöründe hizmet veren çokuluslu bir şirket olan EF Uluslararası Dil Merkezleri, 50’den fazla ülkede her yaşa ve seviyeye uygun programlar sunuyor. Okullarının tamamı British Council, EAQUALS, ACCET gibi saygın kurumlarca onaylı olan EF, her yıl yarım milyondan fazla öğrenciye dil eğitimi veriyor. Yabancı dilin konuşulduğu ülkede daha rahat geliştirileceğine ve öğrenileceğine inanan  EF Uluslararası Dil Merkezleri’nde her pazartesi minimum 1 haftadan başlayıp istenilen süre boyunca uzatılabilen kurslar olduğu gibi, 6 ve 9 aylık Akademik Yıl dil eğitim programları da bulunuyor.

1 YORUM

CEVAPLA

Yorumunuzu yazın
İsminizi yazın