Yolculuk planı yapmadan önce bu blogu ziyaret etmelisin!

2
1255

cokokuyancokgezen.com yayın hayatına bugün başladı.

Bu blogun takipçileri nasıl gezi planlaması yapmaları gerektiğinden en ekonomik tatil nasıl organize edileceğine, gidilecek yer önerilerinden giderken nelere dikkat etmeleri gerektiği gibi pek çok konuda tüyolar alacaklar ve nasıl daha çok gezebileceklerine dair bilgiler edinecekler.

Devamı da var…

Nasihat almak istiyorsan bu blogu ziyaret etmelisin. Hangi konuda mı? Aklına takılanların cevaplarını aramaya başla. Şaka bir yana, gezmekten vakit buldukça okurum. Okuduklarımı, yaşadıklarımı, deneyimlediklerimi paylaşmak istiyorum.

2 YORUMLAR

 1. Merhaba, ben azeriyim ve 2011 yılında yaz tatilinde Bursa veya Karadeniz taraflarında ailemle birlikte tatil yapmayı planlıyorum. Hala kesin karar vermedik. Bu konuda herhangi bir tüyolarınız varmı? Mesela; nerelere gitmeyi tafsiye edersiniz gibi. Birde cocuklarla (6 ve 8 yaşlarında) Karadeniz turları yapma çokmu zor olur? Bursaya gidirsek nereleri görmeyi tavsiye edersiniz. Önceden teşekkür ederim.

  Saygilarla

  • Ceyhun Bey Merhaba,

   Turla gezme alışkanlığım olmadığı için sizi yanlış yönlendirmek istemem ancak güzel bir araştırma ile araba kiralayarak keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

   Karadeniz kıyıları kadar yayları da görülmesi gereken yerler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here