Gezmeyi ve Paylaşmayı Sevenler Buluştu

1
1923

Gezmeyi ve paylaşmayı sevenler biraraya gelsin diye yola çıktık. Dün öğleden sonra saat 14:30’dan başlayıp gece 22:00’ye kadar süren bir etkinlik ortaya çıktı.

Galata Privato’yu mekan olarak seçtik, çok da güzel oldu. Hem ortam sevimli idi hem de çalışanları çok misafirperverdi. Mercimek çorbası ise güne damgasını vuran yemek oldu 🙂

Saat 14:30 gibi Sinem Co ile birlikte mekana geldik, yolda gelirken de Sinem’e “30’dan fazla kişi gelirim dedi, 30’dan fazlası da belki gelirim dedi. Muhtemelen 20-30 kişi arasında gelen olacak, ama ya kimse gelmezse” diye başının etini yedim.

İlk gelen çok sevgili ablam Müge Cerman oldu. Kızkıza dedikodu yapmaya başlamıştık ki, Serkan Söğüt geldi, sonrası da çorap söküğü gibi geldi.

Aslında düşündüğümüz geziler üzerine sohbet etmekti, gezi hikayelerimizi anlatalım, paylaşalım demiştik ama ortam çok kalabalık olunca sohbet konuları çeşitlendi.

Buluşmamız çok güzel bir projeye de destek oldu. Kısa süre önce aramızdan ayrılan Davut Topcan arkadaşımızın adını yaşatmak için Manisa’da bir köy anasınıfının yaptırılmasına öncülük eden Aynebilim hem projeyi anlattı, hem de  getirdiği kurabiyeleri anasınıfı fonuna aktarılmak üzere satışını yaptı. Mekanın çalışanları da dahil, katılan arkadaşlarımızın desteği için tekrar teşekkür ederim. Umarım çorbada bizim de tuzumuz olmuştur.

Buluşmaya katılan arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim. Hastalıkları nedeniyle katılmak istedikleri halde katılamayanlara da geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum.

Fotoğrafları henüz konsolide edemediğim için daha sonra paylaşacağım.

Umarım birgün dünyanın biryerlerinde karşılaşırız…

İyi pazarlar…

 

 

1 YORUM

  1. Gezmek Gelişmektir, Seyehat Görmektir, Tanımaktır Hayatın Renklerini
    Bakış Açısıdır, Rengarenk Bir Bahçede, Güllerin Arasında,
    Dostluklar Bulmak, Duygular Paylaşmak, Keşfetmektir Bilmediğini
    Görmektir Aslında Başka Pencerelerden, Tatmaktır Başka Biri Olmaktır, Seyehat Etmek Ve Gezmek.

    Sevgilerle…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here