Gezmek İsteyene Fırsat Çok

20000-koltuk“Nasıl bu kadar çok geziyorsun?” sorusuna bıkmadan usanmadan cevap vermeye devam ediyorum.

Fırsat bulunca kaçırmamak en önemli nokta.  Vakitsizlik şikayetlerini de kabul etmiyorum çünkü gitmek isteyene 1 gün 2 gün farketmez. Sabah gider, akşam döner gezgin. Bugün gider, yarın döner…

Kış döneminde biryerlere gitmek istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum diyorsanız, Pegasus’un kampanyasından faydalanabilirsiniz. 25 Ekim 2009- 27 Mart 2010 tarihleri arasında 20.000 koltuk 39.99 TL’den satışa çıkmış durumda.

4 YORUMLAR

  1. Yazdıkların ve önerdiklerin doğru da ayak bağların varsa bir türlü olmuyor işte! Gönül istiyor, nerelerde geziyor ama gerçekleştiremeyince de senin gibi gönlünce gezenleri izleyip sanal alemde turlayıp, kendini avutuyor. Tesadüfen rastladığım sitende seninle gezmeye gezmeye devam edeceğim. Ayrıca aktardığın deneyimlerin, önerdiğin fikirlerin herkese çok yararlı olduğunu düşünüyorum seni kutluyorum.

  2. Gezi yazılarınızın bir kısmını okudum..gezmeyi seven birisi olarak Londra gezimi programlamaya çalışıyorum,sizden de faydalandım teşekkürler..

    • Londra notlarımın sizin için faydalı olacağını düşünüyorum, sorunuz olursa mesaj gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
      Şimdiden mutlu gezmeler 🙂

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here