Çok Okuyan Çok Gezenler II. Defa Buluştu

Gezmeyi ve paylaşmayı sevenler bugün buluştu.

Buluşmanın konseptini belirlemek için bir anket yapmış ve BBase’de buluşmaya karar vermiştik. İyi ki öyle yapmışız, çok güzel ve keyifli bir ortamda gezme tutkunlarıyla bir araya geldik. Gezmelerden ve bundan sonraki planlardan bahsettik.

İkinci Buluşmada İlk Gezi Sunumu Balkanlardı

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında yaptığımız Balkanlar gezimizin sunumunu Rüzgarın İzinde Serkan Söğüt ile birlikte yaptık.  Yaklaşık 200 slayttan oluşan 2 haftalık gezimizin uzun sunumu katılımcılarımız bıkana kadar anlattık 🙂 16 günde 9 ülkeyi gezdiğimiz sehayatimizin rotaları, önemli notları ve güzel fotoğraflarını paylaştık.

Kimler Vardı Kimler?

Buluşmamıza Ford ekibi leziz tatlılarla destek vererek ağzımı tatlandırdılar. BBase’e mekanlarını bize açtıkları ve akşam geç saate kadar kapatmadıkları için, Ford’a da sürpriz tatlıları için tekrar teşekkür ederim.

Ayrıca Neredekal.com ekibi taaa Bursa’dan kalktı geldi.

Sosyal medyadan takip etttiğim ama yüzyüze tanımadığım yeni insanlarla tanıştım, umarım bundan sonra daha sık görüşürüz.Tabii ki beni hiçbir zaman yanlız bırakmayan çok sevdiğim pek çok arkadaşım da benimle birlikteydi.

Bir sonraki Çok Okuyan Çok Gezen Buluşmasında görüşmek dileğiyle 🙂

Bundan sonraki buluşmaları belli periyodlarda birinde sunum, birinde gezi yapmak üzere sözleşerek ayrıldık.  15:00’te başladık, 19:30’a kadar devam ettik. Yine uzun ve bir o kadar da keyifli bir buluşma oldu.

Katılan herkese tek tek teşekkür ediyorum.

 

2007 yılında Türkiye’nin ilk seyahat bloglarından biri olan Çok Okuyan Çok Gezen’i kurdum. Bugüne kadar 60’tan fazla ülkeyi gördüm. Seyahat deneyimlerimi seyahat yazarlığı ve bloggerlık yaparak paylaşıyorum.

CEVAPLA

Yorumunuzu yazın
İsminizi yazın