2010 Çok Güzel Geçti, 2011’de neler olacak?

Her yıl bitişinde biten yılın muhasebesini yapar, yeni gelen yıl için hedeflerimi koyarım.

2009’da nereleri gezmiştik ve 2008’de nereleri gezmiştik yazılarımda arşivimi tutmaya başlamıştım. 2010 için de aynı seriye devam edeceğim.

2009’ın benim için oldukça  karamsar geçtiğinden bu yazımda bahsetmiştim. 2010 ise 2009’a inat benim için çok güzel geçti. İşim ve evimi değiştirdim. Bu iki değişiklik benim için insanın yeni bir hayata başlaması gibi. Avrupa yakasından Anadolu yakasına taşınmak, yeni bir şehre taşınmak gibi geldi bana, yenilendim, tazelendim, canlandım, enerjim yükseldi.

Ayrıca 2009’da başlayan motosiklet maceram 2010’da bana katılan Dark Wing Duck ve sonrasında Pamuk ile durmaksınızın devam etti.

PAMUK

2010 hem benim hem de gezilerim çok verimli bir sene oldu. 2010’da nereleri gezmiştik yazım çok yakında 🙂

2011 için kendime hedeflerimi yavaş yavaş belirliyorum. 2011 içinde çok fazla resmi tatil olmadığı için haftasonu kaçamakları ile Türkiye’de görmediğim yerlere odaklanmayı düşünüyorum.

Gezilerim benim bütün yatırımım diye anlatıyorum ya zaman zaman, yatırımlarımı daha güzelleştirmek için fotoğraf çekme konusunun üstüne düşmek ise yapmayı istediklerimden bir diğeri.

Kuzey ışıklarını ve beyaz geceleri görmek, Güney Afrika ve Machu Picchu gibi hayallerim de var. Bakarsınız gerçek olur 🙂

2011’in herkes için 2010 yılından daha güzel, daha huzurlu, daha mutlu geçmesi dileklerimle…

 

3 YORUMLAR

  1. merhabalar. videoda çalan fon müziğinin adını öğrenebilir miyim acaba? lütfenn =) bu arada çok güzel bir platform burası resimler ve gezi yazılarınız hoşuma gitti daha çok yerler görmeniz dileğiyle mutlu yıllar şimdiden.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here